О магазине    Доставка и оплата    Отзывы о работе    EPC    FAQ    




Покупка мотоцикла в motoEPC

Все административные вопросы решаются здесь

Модератор: Korider

Покупка мотоцикла в motoEPC

Сообщение Siroga » 13 ноя 2010, 18:12

Так як я давненько являюсь клієнтом цього магазину, вирішив написати невеличку історію-відгук.

Першим мотоциклом був GT250R 2009 року випуску, взяв його з рук, пробіг на той час був ~3000 км. Попередній хазяїн попередив що після 5000 потрібно зробити ТО, замінити фільтр\масло.

Трішки погугливши натрапив на сайт мотоЕРС, зареєструвався, заповнив форму і замовив фільтр. Через деякий час на електронку мені прийшла відповідь і рахунок в приватбанку на який потрібно скинути гроші.
З допомогою Приват24 все було оплачено за лічені хвилини, на всяк випадок написав в ICQ Олегу (наскільки я зрозумів, - менеджеру цього магазину). Домовились щодо відправки звичайною поштою, тому що сервісу типу "автолюкс" в радіусі 100 км від мене немає.

Через чотири дні фільтр був в мене, як на звичайну пошту це досить швидко.

По десь на початку серпня по своїй необережності відламав ліве дзеркало, і в цьому випадку мене виручив мотоЕРС, все пройшло по знайомій схемі: замовив-оплатив-отримав.

Ближче до осені 250-ти кубового коня стало мало, захотілось більше швидкості, динаміки, наважився продати свого і купити нову інжекторну 650ку. Клієнта не довелось довго шукати, дав кілька оголошень на мотосайтах і мій GT250R через тиждень вже мав нового хазяїна.

В той же день звязався з Олегом, обговорили деякі деталі я вирішив брати 650ку в мотоЕРС. Олег сказав що для того щоб в салоні почали ворушитись потрібно оплатити завдаток, потім можна присилати скани паспорта і код. Домоволись що на суботу все буде готово і можна приїзджати за мотоциклом.

В понеділок (01.10.2010) перерахував магазину більшу половину суми, електронною поштою відправив скан паспорта і код.

У вівторок прийшла думка що непогано було б якби відразу поставили ксенон, поспілкувався в ICQ з Олегом, сказав що ксенон не проблема :)

В четвер в мене вже були фотки майбутнього мотоцикла, на той час навіть ксенон вже встигли поставити:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Оскільки погода заставляла бажати кращого, та і подолати відстань в 500 км для нового мота мабуть було б тяжковато, я вирішив що до Києва поїду з друзями на машині.

Виїхали близько опівночі, суботу вранці вже були в Києві. Зв'язався з Олегом, поїхали на склад, де був мотоцикл. Там же провели процедуру підзарядки акумулятора, і залили в бак 4 літри бензину.
На мій подив двигун завівся, як кажуть москалі, "с полпинка)", працював стабільно на рівних обертах, хоча на десь на форумі читав що на інжекторних хюсах перший час оберти будуть нестабільні, може глохнути двигун. Нічого такого не спостерігалось.

Коли мот прогрівся, я спробував катнутись, відчуття і перші враження незабутні. 650ка реально в три рази краща за 250ку, це відчувається у всьому, звук, динаміка розгону, передачі вмикаються набагато чіткіше ніж було в мене на 250ці, посадка дещо вища і зручніша. Дуже порадувала нова панель, приємні кольори, добре читається. А на моделях до 2010 року стоїть панель як у німецького трактора, реально бачив, там досить схожа)))

Після тест-драйву підвезли всі необхідні документи, я віддав решту грошей, мот погрузили на прицеп, міцно привязали і поїхали додому, в подарунок дали масло, фільтр і смазку для ланцюга, дрібниці, але приємно! :)
Кілька шпіонських фото зі складу:
GT650R EFI 2010
Изображение
GT650R 2009
Изображение
Хз що це за модель)

Изображение


Доречі, теж в мотоЕРС взяв собі ось-такий подаруночок, поставлю вже мабуть весною, після обкатки і першого ТО. :)
Изображение

Подальша експлуатація проходила без особливих проблем, мот гарно заводиться, їде, загалом ніяких нарікань нема, на другий день покрасив матовою фарбою вітрове скло, бо прозоре мене нервувало))

А тепер не зовсім про хороше:
Десь на третій день вилізла боком неуважність людей які збирали мот, - мало не згубив хвіст разом з поворотами, забули два гвинти дожати, один я згубив інший ледве тримався. Довелось знайти гвинт і прикрутити, заодно і пройшовся по решті гвинтових з'єднань, не все було прикручено так як треба.
Ще помітив що бачок тормозної рідини переднього колеса при максимальному повороті руля ліворуч терся об пластик, довелось відрегулювати його по-своєму.
Хотілось відмітити не досить вдалу конструкцію хвоста, його підняли, виглядає гарніше але при їзді в дощову погоду закидає брудом сидіння пасажира, стоп, повороти. Варіант старіших моделей мені більш до вподоби.

Загалом мотоциклом дуже задоволений у всіх аспектах, з часом буду його тюнінговати і прикрашати :crazy: .

Мій Gt650R 8-)
Изображение

Постановка на облік обійшлась в 854 грн. Це без вартості страховки і ТО.

Ну і на заключення хочу сказати що в мотоЕРС працюють відповідальні люди яким можна довіряти на всі 100% ;)

PS. Прошу не вважати дану статтю якоюсь рекламною чи піарною. Все вищенаписане - особисто моя думка :idea: .
Аватара пользователя
Siroga
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 120
Зарегистрирован: 28 авг 2010, 16:42
Возраст: 38
Транспорт: Suzuki GSX R750 L1
Имя: Siroga

Re: Покупка мотоцикла в мотоЕРС

Сообщение RuslanRB » 13 ноя 2010, 22:28

Поздравляю с обновлением конюшни ;)

Siroga писал(а):в подарунок дали масло, фільтр і смазку для ланцюга, дрібниці, але приємно!

Мелочь??? Мелочь - это когда я менял масло в своём первом китайском моте, 1л дешевого масла и никакого фильтра! А здесь почти 100$

Катайся, не ломайся!
Аватара пользователя
RuslanRB
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 899
Зарегистрирован: 03 авг 2009, 09:19
Возраст: 44
Откуда: Сумская обл., г. Конотоп
Транспорт: Honda CBR1100XX

Re: Покупка мотоцикла в мотоЕРС

Сообщение Siroga » 13 ноя 2010, 23:01

RuslanRB, :D дякую))
Аватара пользователя
Siroga
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 120
Зарегистрирован: 28 авг 2010, 16:42
Возраст: 38
Транспорт: Suzuki GSX R750 L1
Имя: Siroga

Re: Покупка мотоцикла в мотоЕРС

Сообщение San40S » 14 ноя 2010, 00:19

+1 к поздравлениям! ;)
Злоба в глазах автомобилиста, смотpящего на пpоезжающего мимо байкеpа, пpямо пpопоpциональна длине пpобки.
Аватара пользователя
San40S
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 21 фев 2010, 17:29
Откуда: Kyiv
Транспорт: mopedko
Имя: Сашка

Re: Покупка мотоцикла в мотоЕРС

Сообщение Vlad » 14 ноя 2010, 00:25

По перше хотів би виразити подяку за такий розширений відгук! ми працюємо і маємо надію що кожний хто до нас звернится не буде розчарований! :)
працював стабільно на рівних обертах, хоча на десь на форумі читав що на інжекторних хюсах перший час оберти будуть нестабільні, може глохнути двигун. Нічого такого не спостерігалось.

ну то напевно про мій мот ти читав, бо я зразу ж там на складі поставив собі прямоток, при нульовому пробігові! і то в мене плавали оберти :)
Ну і звісно прийми і ще раз від нас привітання з обновкою!!!
Аватара пользователя
Vlad
Администратор
Администратор
 
Сообщения: 1744
Зарегистрирован: 05 июн 2009, 13:50
Возраст: 43
Откуда: Киев
Транспорт: GT650R EFI
Телефон: 0688080707

Re: Покупка мотоцикла в мотоЕРС

Сообщение Siroga » 14 ноя 2010, 10:46

Ще розкажу детальніше процедуру постановки на облік, мож кому цікаво. Але наскільки я розумію для кожного відділення мрев процедура між собою трішки відрізнається.

В мрев вирішив заїхати в суботу(вчора), щоб було поменше людей. Не прогадав, вранці нікого не було)
Документи які були з собою:
1. Довідка рахунок
2. Митна декларація
3. Сертифікат відповідності
4. Акт прийому-передачі
5. Права
6. Паспорт
7. Ідентифікаційний код
Пригодились абсолютно всі.

Спочатку завалив в кабінет де сидять експерти, попросили доки на мот, щось внесли в компютер, потім мені виписали писюльку, тіпа треба оплатити, там було 206 і 39 грн (комп послуги і ще якась хрєнь). на території мрео є відділення приватбанку, ларьок такий стоїть а в ньому дєвачка Юля сидить.
Оплатив я то всьо дєло, завалюю знову в кабінет до експертів, віддаю квитанції, мені дають підписати заяву. Далі експерт бере фотик і каже пішли фотографувати твій мот. Сфоткав загальний вигляд, номер рами, номер двигуна і оту бляшанку зліва. Знову пішли до нього в кабінет, він скинув фотки собі на комп, дав підписати ще кучу якихось бумажок, я особо не роздивлявся що це таке. Віддав мені всі доки, направив в інший кабінет.

Там вже цікавіше, за кампом сидить якийсь ледащий чєл, подивився довідку-рахунок, сказав що напевно китайське щось, навіть в базі немає, потрібно вносити, подивившись документи, зокрема сертифікат на мотоцикл почав щось клацати на кампі, сказав що мій хюс - перший і єдиний у Волинській області. :lol: Потім мені видали ось таку бумажку, типу йди знову плати:
Изображение
Приходжу з двухметровим чеком, вони його порізали, поприклеювали кожен чек до якогось документа. Сказали мені що потрібно чекати годинку другу поки прийде відповідь з інтерполу, їм мабуть цікаво чи мот з заводу не вкрали. Доречі, ота відповідь з інтерполу тільки на нові ТЗ приходить швидко, а якщо це наприклад автомобіль пригнаний з іншої країни то потрібно чекати від 2 тижнів до 2 місяців.

Ще питав працівника чи можна вибрати якийсь інший номер, сказав що якби реєструвалось більше мотоциклів, то ще можна було б щось замутити, а так, - всі номерні знаки йдуть в базі по порядку, т.е. вноситься інформація про ТЗ і прога сама видає номер, так що тут уже особо не розженешся...
Потім я сказав йому що хочу індивідуальні номера з моїм іменем, мені з посмішкою відповіли: "та будьласка, були б ваші гроші." За ціну випитати нічого не вдалося, та і з закону України я багато не зрозумів.

В додатку до наказу №466 вказано такі тарифи:
Вартість виготовлення номерного знака та його дубліката за
необхідності (за узгодженням з виробником):
а) для автомобілів (тип 7-1) за комплект:
3 символи - 486 грн.;
4 символи (літери, цифра) - 511 грн;
5 символів (літери, цифра) - 535 грн;
6 символів (літери, цифра) - 561 грн;
7 символів (літери, цифра) - 586 грн;
8 символів (літери, цифра) - 612 грн;
іменний напис та графічний елемент - 681 грн;
б) для мотоциклів (тип 7-2) за один номерний знак:
3 символи (літери, цифра) - 180 грн;
4 символи (літери, цифра) - 228 грн;
5 символів (літери, цифра) - 282 грн;
6 символів (літери, цифра) - 330 грн;
іменний напис та графічний елемент - 396 грн.

Як це розуміти? Номер з написом SIROGA буде вартувати 330 грн? Чи це тільки символ один 330 грн? хоча якби ціна була за символ то написали б "б) для мотоциклів (тип 7-2) за один символ номерного знака". Скоріш всього що буде останній варіант :)

Написав відповідну заяву щодо номерного знака, мені сказали що буде номер не раніше ніж через місяць. Погуляв ще півтори годинки, чекав поки той інтерпол дасть відповідь, йду до начальника мрев, там на мене вже чекали номерні знаки
і тимчасовий реєстраційний талон на 3 місяці, розписався про отримавння і забрав. Сказали що нормальний, пластиковий талон мені випишуть при видачі індивідуального номера. :) Ось такі пригоди)

Изображение
Далі мені лишилось взяти страховку і пройти ТО. Ці процедури опишу пізніше, а поки гарна погода і сухо - буду далі проходити обкатку, вже 111км на одометрі :)

Для тих хто буде реєструвати свій моц, рекомендую приходити раніше, можна навіть так як я - в суботу, щоб бути першим, та і працівники тоді не дуже вийожуються, не просють "на лапу")) :geek:
Аватара пользователя
Siroga
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 120
Зарегистрирован: 28 авг 2010, 16:42
Возраст: 38
Транспорт: Suzuki GSX R750 L1
Имя: Siroga

Re: Покупка мотоцикла в мотоЕРС

Сообщение Vlad » 14 ноя 2010, 12:31

сказав що мій хюс - перший і єдиний у Волинській області

з чим тебе теж можна привітати! :)

слухай, а по іменним номерам, ти макет узгоджував? на скількі мені відомо, то в твому випадку номер буде "двохповерховий", твій напис поділять навпіл :| зверни увагу на це, може воно тобі не сподобається!
Аватара пользователя
Vlad
Администратор
Администратор
 
Сообщения: 1744
Зарегистрирован: 05 июн 2009, 13:50
Возраст: 43
Откуда: Киев
Транспорт: GT650R EFI
Телефон: 0688080707

Re: Покупка мотоцикла в мотоЕРС

Сообщение Siroga » 14 ноя 2010, 13:32

Макет не узгоджував. Сподіваюсь вони самі здогадаються як правильно)
Сусід на Kawasaki ZX-14 теж з іменними номерами катався) так само 6 букв було і всі влізли в один поверх :crazy:
Аватара пользователя
Siroga
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 120
Зарегистрирован: 28 авг 2010, 16:42
Возраст: 38
Транспорт: Suzuki GSX R750 L1
Имя: Siroga

Re: Покупка мотоцикла в мотоЕРС

Сообщение San40S » 14 ноя 2010, 14:31

О, Siroga, коли отримаєш іменні номера, якщо не важко, відпишись будь-ласка по ціні і по самому макету номера. Можна і в приват :)
Мене цікавить такий момент, - скільки символіві влізе в один ряд. А то якось ділити слово на два рядки - не фен-шуй.
Хоча, доречі, бачив два мота, в яких номера були з немалою кількістю символів (точно вже не пам'ятаю скільки) - тіпа один чоловічий номер, а інший жіночий :D
Злоба в глазах автомобилиста, смотpящего на пpоезжающего мимо байкеpа, пpямо пpопоpциональна длине пpобки.
Аватара пользователя
San40S
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 21 фев 2010, 17:29
Откуда: Kyiv
Транспорт: mopedko
Имя: Сашка

Re: Покупка мотоцикла в мотоЕРС

Сообщение Vlad » 14 ноя 2010, 14:35

мені казали що на мотономери встановленний максимум в шість знаків...
Аватара пользователя
Vlad
Администратор
Администратор
 
Сообщения: 1744
Зарегистрирован: 05 июн 2009, 13:50
Возраст: 43
Откуда: Киев
Транспорт: GT650R EFI
Телефон: 0688080707

Re: Покупка мотоцикла в мотоЕРС

Сообщение San40S » 14 ноя 2010, 16:25

Vlad, оно вроде так и есть. Немного выше, и Siroga приводил текст из додатка к приказу:
а) для автомобілів (тип 7-1) за комплект:
...
8 символів (літери, цифра) - 612 грн;
б) для мотоциклів (тип 7-2) за один номерний знак:
...
6 символів (літери, цифра) - 330 грн;

Могу, конечно и ошибаться, но на тех мотах, которые видел - было вродь больше 6-ти символов. Может то вообще были "типа номера" :| Кстати, они были не квадратные, а прямоугольные - как автомобильные, только меньше по размеру.
В общем, Siroga - получишь дай знать :D
Злоба в глазах автомобилиста, смотpящего на пpоезжающего мимо байкеpа, пpямо пpопоpциональна длине пpобки.
Аватара пользователя
San40S
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 21 фев 2010, 17:29
Откуда: Kyiv
Транспорт: mopedko
Имя: Сашка

Re: Покупка мотоцикла в motoEPC

Сообщение юрка73 » 15 ноя 2010, 20:27

To Siroga: поздравляю-гарный конык :) .
Ты это…того,не забывай,что ты уже на водянке- пробка радиатора и расширительного бачка полностью в твоём распоряжении.
Самый главный момент-на обкатке первые 800 км не открывай газульку свыше ½ оборота,далее до 1600 км-газулька не выше ¾ оборота.
Ну и пока не приработалась коробка-тщательно следи за чётким,осязаемым и гарантированным включением передач(особенно нижний ряд).Как правило ,на разгоне мы суетимся и торопимся втыкать лапку с последующим газом-при нечётком включении кулачки шестерён войдут в неполное зацепление,ну и при передаче большого момента вероятно выбивание передачи(что крайне нежелательно,подлизываются кромки этих самых кулачков).Так что терпеливо контролируй процесс, при непонятном включении не наваливай газу- перейди на соседнюю и вернись обратно.За пару тысяч прикатается и будет само вскакивать чётко.
Не забудь про возможное подъедание масла на обкатке-постоянно следи за окошком.
Ну и удачи на дорогах,…..э-э-э-х….новый(в целлофане)мотоцикл-это как девушка(ну та ,которая ещё ни с кем, ты у неё первый :oops: ).
Аватара пользователя
юрка73
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 562
Зарегистрирован: 21 июл 2010, 09:23
Откуда: Нежин
Транспорт: HYOSUNG GT650
Имя: Юра
Телефон: 067-8955523

Re: Покупка мотоцикла в motoEPC

Сообщение Aleks-Do » 16 ноя 2010, 09:48

Да гарний коник, корми його гарною їжею не нижче 95 Евро4 і балуй гарним мастилом та фільтрами, як мінимум повною синтетикою, не знущайся над ним, не заганяй його повністю в мило, і буде він тобі вірним другом і не підведе в скрутну хвилину)))) Рівних доріг та чистого неба!!!
Аватара пользователя
Aleks-Do
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 207
Зарегистрирован: 24 фев 2010, 14:37
Транспорт: Hyosung GT650R, DNEPR-10
Имя: Олег ( Олегаш )
Телефон: 093 825 37 восемь 9

Re: Покупка мотоцикла в motoEPC

Сообщение desperado » 21 дек 2010, 17:08

дааааа......
покупка " нульца" это всегда радость и трепет!
поздравляю!
Аватара пользователя
desperado
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 236
Зарегистрирован: 21 дек 2010, 16:41
Возраст: 46
Откуда: АР Донбасс
Транспорт: hyosung naked
Имя: Павел

Re: Покупка мотоцикла в motoEPC

Сообщение Siroga » 26 мар 2011, 14:49

Не пройшло й пів-року як мені зробили номери :|
тепер лишилось докататись 300 км, поміняти масло, поставити 2brothers і можна насолоджуватись життям)
Изображение
по закону можна вкластись в 800 грн, термін до 1 місяця, але в кожному мрев свої приколи :?

кому цікава сама процедура, пищіть в ПМ або аську, розповім детальніше що і як)
Аватара пользователя
Siroga
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 120
Зарегистрирован: 28 авг 2010, 16:42
Возраст: 38
Транспорт: Suzuki GSX R750 L1
Имя: Siroga

Re: Покупка мотоцикла в motoEPC

Сообщение Vlad » 27 мар 2011, 00:54

Поздравляем!
наконец-то :crazy:
только болтики подбери покрасивей, а то как то они там не в тему, с этим моднявым номером :x
Аватара пользователя
Vlad
Администратор
Администратор
 
Сообщения: 1744
Зарегистрирован: 05 июн 2009, 13:50
Возраст: 43
Откуда: Киев
Транспорт: GT650R EFI
Телефон: 0688080707

Re: Покупка мотоцикла в motoEPC

Сообщение San40S » 28 мар 2011, 09:16

Ээээ... а хде картинка с номи номерами? У меня не видно :(

з.ы. сколько макс.символов можно писать? 6 или 7?
Злоба в глазах автомобилиста, смотpящего на пpоезжающего мимо байкеpа, пpямо пpопоpциональна длине пpобки.
Аватара пользователя
San40S
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 21 фев 2010, 17:29
Откуда: Kyiv
Транспорт: mopedko
Имя: Сашка

Re: Покупка мотоцикла в motoEPC

Сообщение Siroga » 28 мар 2011, 09:28

Изображение
картинка тута.

Максимум можна 6 символів.
Вартість виготовлення номерного знака та його дубліката за
необхідності (за узгодженням з виробником):
а) для автомобілів (тип 7-1) за комплект:
3 символи - 486 грн.;
4 символи (літери, цифра) - 511 грн;
5 символів (літери, цифра) - 535 грн;
6 символів (літери, цифра) - 561 грн;
7 символів (літери, цифра) - 586 грн;
8 символів (літери, цифра) - 612 грн;
іменний напис та графічний елемент - 681 грн;
б) для мотоциклів (тип 7-2) за один номерний знак:
3 символи (літери, цифра) - 180 грн;
4 символи (літери, цифра) - 228 грн;
5 символів (літери, цифра) - 282 грн;
6 символів (літери, цифра) - 330 грн;
іменний напис та графічний елемент - 396 грн.


закон тут
Аватара пользователя
Siroga
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 120
Зарегистрирован: 28 авг 2010, 16:42
Возраст: 38
Транспорт: Suzuki GSX R750 L1
Имя: Siroga

Re: Покупка мотоцикла в motoEPC

Сообщение Антон » 15 дек 2011, 18:27

вчера купил себе мот в Мотоепсе роботой доволен даже очень ии советую всем обращатсо именно в MotoEPC не пожалеете!)


а роботникам отдельное большое спасибо хорошо сработали! :!: :!: :!: :)

уже даже успел накатать 25 км!)))
Вложения
2011-12-09 12.05.23.jpg
Аватара пользователя
Антон
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 368
Зарегистрирован: 08 дек 2010, 17:46
Возраст: 27
Откуда: КИЕВ
Транспорт: Ява 638, Hyosung GT250R EFI,Kawasaki ZX-14
Имя: Антон
Телефон: 80936446201

Re: Покупка мотоцикла в motoEPC

Сообщение jurgen82 » 15 дек 2011, 20:00

Поздравляю!!! Беленький-нарядненький...
Главное- сдержись, не наваливай! ;)
jurgen82
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 45
Зарегистрирован: 08 июл 2011, 22:29
Откуда: Кременчуг
Транспорт: GT650S
Имя: Юра
Телефон: 0966452925

След.

Вернуться в Связь с администрацией

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1







cron
Яндекс цитирования Rambler's Top100
Copyright © 2009 - , www.motoepc.com.ua. Все права защищены.