О магазине    Доставка и оплата    Отзывы о работе    EPC    FAQ    




Чистка карбюратора, как промыть и чем продуть жиклеры?

Модератор: Korider

Чистка карбюратора, как промыть и чем продуть жиклеры?

Сообщение svyazist2005 » 26 июн 2014, 02:27

Друзья,

Подскажите каким устройством можно продуть жиклеры при чистке карбюраторов? Помогите так же советом как правильно промыть жиклеры жидкостью для чистки карбюраторов не разбирая карбы полностью?
svyazist2005
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 112
Зарегистрирован: 13 май 2013, 09:13
Транспорт: Hyosung GT-650

Re: Чистка карбюратора, как промыть и чем продуть жиклеры?

Сообщение vituk695 » 26 июн 2014, 16:53

Це дуже просто! Промиваєш самою дешевою хімією для чистки карбів (у вигляді аерозоля в балончику, в любому автомагазині, гіпермаркеті, чи автобазарі можна купити,і вона не агресивна для резинок, пластмас,іт.д.).

Для більш менш нормальної чиски карбів в любому випадку треба знімати і частково розбирати, а саме, зняти підони поплавкових камер(бо там всі жиклери) і вакуумну голку(щоб гарненько все продути). Коли все розбереш(там нічого складного пару болтіків відкрутити), береш балончик хімії і все спочатку змочуєш, трошки чекаєш(наблюдаєш як всяка кака відкисає :crazy: ) потім продуваєш все гарненько цієюж хімією( бо вона під тиском 8-) ) всі канальчики, кароче все!!!!
Але не забути перед тим як мити карби в середені, гарненько вимити їх зовні керосином щоб всяка кака не попадала в середину і не прибавляла роботи! :D
Последний раз редактировалось vituk695 26 июн 2014, 16:58, всего редактировалось 1 раз.
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.
Аватара пользователя
vituk695
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 92
Зарегистрирован: 22 мар 2013, 16:22
Возраст: 36
Откуда: Львів
Транспорт: hyosung gt650r
Имя: Віталій

Re: Чистка карбюратора, как промыть и чем продуть жиклеры?

Сообщение vituk695 » 26 июн 2014, 16:56

А чуть не забув вся процедура в мене зайняла з розбираням пластмаси, ну всьго іншого приблизно 2-3 год.
І на рахунок хімії вона більш менш швидко висихає, тому трошки почекай перед тим як збирати все до купи!
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.
Аватара пользователя
vituk695
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 92
Зарегистрирован: 22 мар 2013, 16:22
Возраст: 36
Откуда: Львів
Транспорт: hyosung gt650r
Имя: Віталій

Re: Чистка карбюратора, как промыть и чем продуть жиклеры?

Сообщение svyazist2005 » 26 июн 2014, 21:11

vituk695 писал(а):А чуть не забув вся процедура в мене зайняла з розбираням пластмаси, ну всьго іншого приблизно 2-3 год.
І на рахунок хімії вона більш менш швидко висихає, тому трошки почекай перед тим як збирати все до купи!


Vituk695, я ранее в посте RuslanRB (viewtopic.php?f=32&t=343) вычитал что необходим некий самодельный девайс для проверки уровня в поплавковой камере.Поясни каким заводским инструментом можно произвести данную процедуру?
Совершенно не понял зачем и как упомянутый выше девайс делать.
svyazist2005
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 112
Зарегистрирован: 13 май 2013, 09:13
Транспорт: Hyosung GT-650

Re: Чистка карбюратора, как промыть и чем продуть жиклеры?

Сообщение svyazist2005 » 26 июн 2014, 21:35

svyazist2005 писал(а):
vituk695 писал(а):А чуть не забув вся процедура в мене зайняла з розбираням пластмаси, ну всьго іншого приблизно 2-3 год.
І на рахунок хімії вона більш менш швидко висихає, тому трошки почекай перед тим як збирати все до купи!


Vituk695, я ранее в посте RuslanRB (viewtopic.php?f=32&t=343) вычитал что необходим некий самодельный девайс для проверки уровня в поплавковой камере.Поясни каким заводским инструментом можно произвести данную процедуру?
Совершенно не понял зачем и как упомянутый выше девайс делать.


Вопрос даже скорее в том есть ли необходимость проверять уровень в поплавковой камере при неполной разборке карбюраторов для дальнейшей чистки химией?
svyazist2005
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 112
Зарегистрирован: 13 май 2013, 09:13
Транспорт: Hyosung GT-650

Re: Чистка карбюратора, как промыть и чем продуть жиклеры?

Сообщение vituk695 » 26 июн 2014, 22:55

Ну нарахунок девайсу, в світі є спец. інструмент, але для такої процедури(одноразової і то для себе) краще зробити свій( не так складно 8-) )Це потрібно для того щоб перевірити чи карби не переливають. Я наприклад не провіряв цей рівень чесно говоря.( Лінь була сильніша за мене :crazy: ) Та й похибки там не великі з завода( принаймі те що народ там писав, ну і за умови що туди ніхто не лазив і не кувиряв для цікавості :D ).
Як на мене достатньо гарненько промити, продути карби, ну і бажано синхронізувати їх, для нормальної роботи двигла.
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.
Аватара пользователя
vituk695
Участник форума
Участник форума
 
Сообщения: 92
Зарегистрирован: 22 мар 2013, 16:22
Возраст: 36
Откуда: Львів
Транспорт: hyosung gt650r
Имя: Віталій


Вернуться в ТО

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2







cron
Яндекс цитирования Rambler's Top100
Copyright © 2009 - , www.motoepc.com.ua. Все права защищены.